Ģimnāzijas galvenā ieeja

18.novembris – Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas diena!

25.11.2022 13:55

Iepriekšējā piektdienā, 18. novembrī, visā valstī tika svinēta Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas diena, un mūsu ģimnāzijā norisinājās dažādi svinīgi pasākumi.

Mūsu ģimnāzisti un skolotāji radīja svētku noskaņu, ikdienā uzvelkot svinīgu apģērbu un piespraužot sarkanbalto lentīti pie tā.

16.novembrī 7-9.klases skolēni piedalījās svētku pasākumā, kurā uzklausīja klasesbiedru stāstījumus par Latvijas skaistākajām vietām un pilsētām, par prezidentu devumu sabiedrībai.

17.novembrī 10.klases skolēni un ģimnāzijas skolotāji, un darbinieki tikās svinīgajā pasākumā ģimnāzijas 25 gadu jubilejas ietvaros, kas pēdējos gados nenotika Covid-19 pandēmijas dēļ. Šis svinīgais pasākums ir kā tradīcija, kas  jau 25 gadus notiek sarunas formā, un tajā ir piedalījušās tādas Latvijā pazīstamas personības kā Krišjānis Kariņš, Valdis Zatlers, Raimonds Pauls, Andris Bērziņš un daudzi citi. Un šis gads nebija izņēmums-pie mums, ģimnāzijā, viesojās kino, teātra un operas režisors Viesturs Kairišs, kurš atbildēja uz mūsu ģimnāzistu sagatavotajiem jautājumiem  par viņa karjeru un filmu “Janvāris”, kuru 10. klases skolēniem bija iespēja noskatīties 15. novembrī. Pirms sarunas ar režisoru 11.klases skolēni pastāstīja par dažiem talantīgiem, radošiem un drosmīgiem, un uzņēmīgiem cilvēkiem, kurus pazīst arī ārpus Latvijas.

Paldies ,visiem, kas piedalījās šī gada svētku pasākumos!