photo_5814415404523700386_y (1)

Radošā diena topošajiem ģimnāzistiem

25.03.2023 10:00

9. martā ģimnāzijā norisinājās radošā diena 6. klašu skolēniem!

Radošās dienas ietvaros skolēniem bija iespēja piedalīties radošās, izzinošās un aizraujošās nodarbībās, kuras vadīja ģimnāzijas skolotāji un 12. klašu skolēni. Katra skolēnu grupa apmeklēja 7 dažādas darbnīcas: ekonomika, starptautiskās attiecības, māksla un dizains, ģeogrāfija, inženierija un matemātika, IT un programmēšana, fizika. Visas nodarbības notika jaunā korpusa laboratorijās, lai skolēni varētu iepazīties ar mācību vidi, kurā notiks mācību process, uzsākot mācības 7. klasē.

Dienas izskaņā visi skolēni piedalījās sarunā par priekšrocībām un ieguvumiem, mācoties RVKĢ, kuru vadīja 12. klases skolēni. Labākā, aktīvākā un radošākā skolēnu grupa tika apbalvota ar atzinības rakstiem.

Izsakām lielu pateicību skolotājiem, kuri motivēja un iedvesmoja mūsu topošos ģimnāzistus! Paldies Dzintaram Dvinskim, Inesai Gurjanovai, Tatjanai Anhimovai, Ivetai Boginičai, Alvim Tukānam, Artūram Ļevikinam un Veronikai Makarčukai. Tāpat vēlamies izteikt lielu paldies 12.klašu skolēniem, kuri patstāvīgi gan sagatavoja, gan novadīja nodarbības IT un programmēšanas jomā: Maksimam Stogovam (grupas vadītājs), Tatjanai Minčikai, Borisam Zalovam un Adrianam Daļeckim.

Ar 6. klašu skolēniem visas dienas garumā kopā bija 12.klašu skolēni, kuri ne tikai skolēnus pavadīja uz nodarbībām, bet arī aktīvi iesaistījās skolēnu radošajā darbībā, veicot uzdevumus. Izsakām pateicību: Darjai Derkačai, Lilitai Jaldovai, Anastasijai Leščenko, Jeļenai Korsunskai, Daņilam Podoļako, Stefānijai Preinesbergere, Ksenijai Sivakai, Veronikai Antoščenko, Janai Losevai, Renatai Timofejevai, Valērijai Muravjovai, Nadinei Abbasai, Arinai Holodkovai, Karolinai Lavrenkovai, Beatai Mošakai, Jekaterinai Pomjalovai, Jeļizavetai Skorohodovai, Artūram Motovam, Kirilam Maļikovam, Irinai Rozevskai, Adrianam Daļeckim, Tatjanai Minčikai, Maksimam Stogovam, Borisam Zalovam, Patrīcijai Aleksai Čapulei, Valērijai Golubkovai, Danilam Korčaginim, Vitālijam Korsunskim, Aleksandram Nikiforovam, Valērijai Pogodinai, Zlatai Pettinenai, Anastasijai Škeljonokai, Anastasijai Urbāne, Aleksandram Korņijenko, Jurijam Rendeniekam un Elīnai Smoļakovai.


Lai šī diena kļūst par ģimnāzijas tradīciju, kuras iedvesmoti skolēni apzināti un mērķtiecīgi dodas uz savu izvēlēto mērķi – mācīties Rīgas Valsts klasiskajā ģimnāzijā!