brīvdienas

Siltie darbi un gaišās domas Ukrainas tautai Ziemassvētkos

10.01.2023 08:00

Rīgas Valsts klasiskajā ģimnāzijā decembrī norisinājās labdarības akcija “Siltie darbi un gaišās domas Ukrainas tautai Ziemassvētkos”, kur 1. – 12. klašu skolēniem un skolotājiem bija iespēja ziedot siltas drēbes Ukrainas aizstāvjiem un civiliedzīvotājiem. Arī aicinājām ziedot bundžas, parafīnu un kartonu ierakuma sveču izgatavošanai. Mūsu skolotāji piedalījās sveču liešanas meistarklasē biedrībā ‘’Tavi draugi’’, lai pēc tam varētu nodrošināt veiksmīgu sveču izgatavošanu ģimnāzijā kopā ar skolēniem un skolotājiem.

23. decembrī 7.- 9. klašu skolēni gatavoja sveces, piepildot bundžas ar kartonu, kausējot parafīnu un lejot sveces. 4. - 6. klašu skolēni veidoja Ziemassvētku kartiņas ar dzejoļiem un novēlējumiem gan angļu, gan ukraiņu valodā. 1. janvārī ģimnāzijas autobuss ar visiem ziedojumiem, aktīvākajiem skolotājiem un skolēniem devās uz biedrības “Tavi draugi” telpām Ventspils ielā 50, lai nodotu siltas drēbes, sveces, kartiņas, kā arī materiālus sveču izgatavošanai, kurus saziedoja mūsu skolēni un viņu vecāki.

Pateicamies katram, kurš piedalījās akcijā, kurš nepalika vienaldzīgs! Paldies par jūsu plašajām sirdīm, gaišajām domām un sirdssilto attieksmi! Novēlam Jaunajā gadā mieru, laimi un izturību!